BIP
1 Pułk Saperów imienia Tadeusza Kościuszki
AKTUALNOŚCI
Pożegnanie Szefa Sekcji Wychowawczej
17.11.2017
W dn. 16.11.2017 r. z 1. Brzeskim Pułkiem Saperów pożegnał się Szef Sekcji Wychowawczej - mjr Błażej LENARD.

Mjr LENARD obejmie stanowisko w Wojskowym Centrum Edukacji Obywatelskiej w Warszawie.

Dowódca pułku płk dypl. Marek GOLAN podziękował w głównej mierze za bardzo dobre kierowanie sekcją i wysiłek włożony w działalność, której wynikiem jest bardzo pozytywny odbiór naszej jednostki zarówno przez przełożonych jak i instytucje oraz społeczeństwo, z którymi współpracujemy.

Mjr Błażej LENARD w swoim wystąpieniu bardzo serdecznie podziękował wszystkim za kilkudziesięcioletni okres współpracy ciepło wspominając wspólne sukcesy i osoby, którym szczególnie je zawdzięcza. Podziękował wszystkim za fachowość i zwykłą codzienną życzliwość.

******

mjr Błażej LENARD – Rozpoczął swoją służbę jako podchorąży Wyższej Szkoły Oficerskiej we Wrocławiu w 1991 r. Po ukończonym szkoleniu objął stanowisko dowódcy plutonu w 11DKPanc, by w 1995 roku związać się na 21 lat z brzeską jednostką saperów przechodząc przez stanowiska oficera wychowawczego, oficera ds. społ. wychowawczych, kierownika klubu, szefa sekcji S1, szefa sztabu batalionu i szefa sekcji wychowawczej. Decyzją Ministra Obrony Narodowej mianowany na stopień podpułkownika z dniem objęcia obowiązków.


 

 

Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych